Series
Ratings
46- Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.5
- Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
- KarmaRated ★ 2.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Mercy for NoneRated ★ 2.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- Love Your EnemyRated ★ 1.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
- Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
- Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0