Series
Ratings
50
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 2.0
My MisterRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Beautiful MindRated ★ 2.5- Conspiracy in the CourtRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0