Titles you rated
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
RememberRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5