Series
Ratings
72- Daughters of Bilitis ClubRated ★ 2.0
Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 2.0
Three Guys and Three GirlsRated ★ 2.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 2.0
My Precious ChildRated ★ 1.5
BodyguardRated ★ 2.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 2.0- You Are My DestinyRated ★ 1.5
- Fairy CommiRated ★ 1.0
- Lily FeverRated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
A Love To KillRated ★ 1.5
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 1.5- Mom's Dead UpsetRated ★ 1.0
- Old Miss DiaryRated ★ 2.0
Childless ComfortRated ★ 2.0
Winter SonataRated ★ 2.0
Sharp2Rated ★ 2.0
Sharp1Rated ★ 2.0