Series
Ratings
667- 'Tis Time for "Torture," Princess Season 2Rated ★ 4.0
- One Punch Man Season 3Rated ★ 2.5
- You and I Are Polar OppositesRated ★ 4.5
- My Friend's Little Sister Has It In for Me!Rated ★ 3.0
- Tune In to the Midnight HeartRated ★ 2.5
- Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
- The Rising of The Shield Hero Season 4Rated ★ 3.0
- Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.5
- 괴물의 시간Rated ★ 2.0
- Aftershock: Everest and the Nepal EarthquakeRated ★ 2.5
- Aria the Scarlet Ammo Double ARated ★ 3.0
Aria the Scarlet AmmoRated ★ 3.5- Tiny CreaturesRated ★ 2.5
- Dusk maiden of AmnesiaRated ★ 3.5
- All the SharksRated ★ 2.5
- The Banished Court Magician Aims to Become the StrongestRated ★ 2.0
- Our OceansRated ★ 4.0
- The DinosaursRated ★ 3.0
Classroom of the Elite Season 3Rated ★ 4.0
Classroom of the Elite Season 2Rated ★ 4.0