Series
Ratings
105
UnnaturalRated ★ 4.5
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 4.0
Dr. STORKSRated ★ 4.0
My Housekeeper Nagisa-sanRated ★ 3.0
Grand Maison TokyoRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
- Takopii's Original SinRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5- The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5- Queen of TearsRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5- PlutoRated ★ 4.5
Mr. Housekeeper, MitazonoRated ★ 3.5- Hack My HomeRated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
SilentRated ★ 4.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.5