Titles you rated

Shopaholic LouisRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5
Men on a MissionRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.0
Beijing My LoveRated ★ 3.0- Honest LivingRated ★ 4.0

Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5