Series
Ratings
17- Nobody Wants This Season 1Rated ★ 4.0
- One Dollar LawyerRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Chesapeake ShoresRated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 4.5
Homeland Season 1Rated ★ 4.0
BillionsRated ★ 4.0- Narco-SaintsRated ★ 3.0
- MaidRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
How to Get Away with MurderRated ★ 4.0- Tears in the AmazonRated ★ 4.0