Movies
Ratings
389
UpRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
I Am Number FourRated ★ 4.0
The PiperRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
OfficeRated ★ 1.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Tabloid TruthRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
NoahRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5