Series
Ratings
100
Class of LiesRated ★ 2.5
Solomon's PerjuryRated ★ 3.5
The Liar and His LoverRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0- Voice Season 4Rated ★ 2.5
School 2017Rated ★ 2.5
Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 3.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.0
Voice: City of AccomplicesRated ★ 3.0
The K2Rated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
It's NightRated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
- My NameRated ★ 3.5
- Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
- Death's GameRated ★ 3.5