Series
Ratings
17
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5- The Price of ConfessionRated ★ 3.0
- My NameRated ★ 2.5
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- KarmaRated ★ 2.5
- A Shop for KillersRated ★ 4.0
- Shop of the LampRated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5- The TyrantRated ★ 1.5
- Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0- Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.0