Series
Ratings
22
Another Miss OhRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 1.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 2.5
Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.0