Series
Ratings
20- Heartless CityRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Horrible BossRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0