Series
Ratings
63
Black BooksRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Love AlarmRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5