Movies
Ratings
1035
BugoniaRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5- A House of DynamiteRated ★ 4.0
- The Great FloodRated ★ 3.0
- Good NewsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0- MantisRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The GorgeRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0- I, The ExecutionerRated ★ 2.5
TenetRated ★ 3.5- Officer Black BeltRated ★ 2.0
ChallengersRated ★ 5.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0- Yellow Door: ′90s Lo-fi Film ClubRated ★ 4.0
A Haunting in VeniceRated ★ 3.0