Series
Ratings
380- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Zero DayRated ★ 3.5
Red Cat RamenRated ★ 4.0- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- Gangnam B-SideRated ★ 2.5
- DoubtRated ★ 4.0
- The TrunkRated ★ 2.0
- Shop of the LampRated ★ 4.0
- Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.5
- The Perfect CoupleRated ★ 2.0
- Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 2.0
- The FrogRated ★ 3.0
- The Bear Season 2Rated ★ 5.0
- The Bear Season 1Rated ★ 4.0
- Blood FreeRated ★ 3.0
- The 8 ShowRated ★ 4.5
- Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5