Series
Ratings
26
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
LostRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.5