Movies
Ratings
86
21Rated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 2.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Act of ValorRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0