Series
Ratings
215- 라이프 오브 사만다Rated ★ 5.0
House of Cards Season 5Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0- Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
The Empress of ChinaRated ★ 3.5