Series
Ratings
115- Physical: AsiaRated ★ 4.5
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 3.0- Sakamoto DaysRated ★ 3.0
- Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
- Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
- Dan Da DanRated ★ 4.0
- Berserk: The Golden Age Arc – Memorial EditionRated ★ 4.0
- Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 3.5- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 2.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0