Series
Ratings
243
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 3.5
For You In Full Blossom SpeciaRated ★ 4.0
Hey Handsome!Rated ★ 4.0- Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Nina the Starry BrideRated ★ 4.0- Young Sheldon Season 5Rated ★ 4.5
Young Sheldon Season 4Rated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 4.5
99.9 Criminal Lawyer SpecialRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 3.5
Saving My Stupid YouthRated ★ 4.0
Do Not Say Mystery SpecialRated ★ 4.0
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0