Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
- Last Samurai StandingRated ★ 3.5
- Zombieverse Season 2Rated ★ 1.5
- 야구여왕Rated ★ 4.5
- The Price of ConfessionRated ★ 4.5
- As You Stood ByRated ★ 4.5
- 우리들의 발라드Rated ★ 3.0
- Physical: AsiaRated ★ 4.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
- TempestRated ★ 3.5
- Low LifeRated ★ 4.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.5
- KarmaRated ★ 3.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
- The Bear Season 1Rated ★ 3.5
- Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 4.5