Titles you rated
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- D.P. Season 2Rated ★ 2.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0- Final Space Season 2Rated ★ 3.5
- Final Space Season 1Rated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0- Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 0.5- Living With YourselfRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5