Titles you rated
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 3.5- Song of the BanditsRated ★ 3.0
- My DearestRated ★ 4.0
- Love VillageRated ★ 3.5
- Hymn of DeathRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Road No. 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 1.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 2.0
NARUTORated ★ 4.0
MaidsRated ★ 3.5
Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Smile, YouRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Beautiful MindRated ★ 3.5
What's Up FoxRated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 2.5