Titles you rated
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5- The Silent SeaRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
- Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5- Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 3.0
- Hot SpotRated ★ 3.5
- Solo Camping For TwoRated ★ 1.5
- The Night Agent Season 1Rated ★ 3.5
Trillion GameRated ★ 3.5- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 3.5
- The Diamond Sleeping in the SeaRated ★ 4.5
- ManifestRated ★ 4.0
- ManifestRated ★ 3.5
Manifest Season 2Rated ★ 4.0