Series
Ratings
120
ShamelessRated ★ 3.5- Narcos: MexicoRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 4.5
Sense8Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0- Sense8Rated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5- JoeyRated ★ 2.5
JoeyRated ★ 3.0
EpisodesRated ★ 4.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 2.5
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5