Titles you rated
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
Ted LassoRated ★ 3.5
The Last DanceRated ★ 4.0- AggretsukoRated ★ 2.5
Aggretsuko Season 3Rated ★ 2.5- AggretsukoRated ★ 3.0
- The Way of the HousehusbandRated ★ 1.5
- AggretsukoRated ★ 3.5
- Super BandRated ★ 4.0
- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
- Kotaro Lives AloneRated ★ 3.0
- Into the Night Season 2Rated ★ 0.5
- The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
Into the NightRated ★ 4.0- The Genius: Black GarnetRated ★ 3.5
- The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.0
- The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 2.5