Titles you rated
MisfitsRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 4.0
MidasRated ★ 3.0
Dr. ChampRated ★ 3.0
PunchRated ★ 2.5- Honest LivingRated ★ 5.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 5.0
Hotel KingRated ★ 2.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 2.5
StyleRated ★ 4.5
1% of AnythingRated ★ 3.0
The Accidental CoupleRated ★ 3.0
He Who Can't MarryRated ★ 2.5
Cain and AbelRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.5
Three DaysRated ★ 2.5
Secret Love AffairRated ★ 2.5
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 3.0