Series
Ratings
34
Empress KiRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0

Secret GardenRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0