Movies
Ratings
41
Knives OutRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
FrankenweenieRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0