Titles you rated
- Hellsing UltimateRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
The CrownRated ★ 5.0- Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5- Mask GirlRated ★ 4.5
- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
The CrownRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5