Titles you rated
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 4.5- Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.5
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
My Beautiful BrideRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.5
IRISRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 4.5