Series
Ratings
20
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Shotgun MarriageRated ★ 3.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 2.5
Operation LoveRated ★ 2.5
Long VacationRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
Community Season 1Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0