Series
Ratings
18- FantasmasRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0- Blue Archive The AnimationRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 3.5
- Goryeo-Khitan WarRated ★ 2.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0- AemaRated ★ 3.0
- The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
- The FrogRated ★ 2.0
Reborn RichRated ★ 3.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5- Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0