Series
Ratings
184- EXchange Season 3Rated ★ 2.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0- EXchange Season 2Rated ★ 4.0
- Modern FamilyRated ★ 5.0
- Modern FamilyRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 2.5- EXchange Season 1Rated ★ 2.0
- Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5