Movies
Ratings
157
HopeRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 0.5
Spirited AwayRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 2.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5