Series
Ratings
42
원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.5- Umamusume: Cinderella GrayRated ★ 4.5
Shugo Chara!Rated ★ 4.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 4.0
Shugo Chara! Party!Rated ★ 3.5- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 3.5
꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.0
Welcome to Demon-School, Iruma-kun Season 3Rated ★ 5.0
Welcome to Demon-School, Iruma-kun Season 2Rated ★ 5.0
Welcome to Demon-School, Iruma-kunRated ★ 5.0
MashleRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0- My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
Snow White with the Red HairRated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 3.0- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
My Little MonsterRated ★ 4.0