Series
Ratings
20- Baby ReindeerRated ★ 4.0

Beyond EvilRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 2.0- First LoveRated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
How to Get Away with MurderRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 5.0
The 100Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0