Titles you rated
To Your EternityRated ★ 4.0
xxxHOLiCRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 4.0
WakakozakeRated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 5.0
Undead UnluckRated ★ 4.0
BANANA FISHRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
Happy Sugar LifeRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Sonny BoyRated ★ 4.5- A Dance From AfarRated ★ 3.5
Courage the Cowardly DogRated ★ 4.0
South ParkRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0