Titles you rated
HeroesRated ★ 5.0
Penny DreadfulRated ★ 5.0
Penny DreadfulRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Penny DreadfulRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 1.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Magic Knight RayearthRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 2.0