Movies
Ratings
910- Good NewsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Uncut GemsRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
MegalopolisRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 2.5
The FallRated ★ 3.5