Series
Ratings
52- Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
- Narcos: MexicoRated ★ 3.0
- The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 4.0
- My NameRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5- SnowpiercerRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 2.5
True DetectiveRated ★ 4.0
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 2.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5- Better Call SaulRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 2.5- GLOWRated ★ 4.0
- Narcos: MexicoRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5