Titles you rated
- A Model FamilyRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 5.0- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0- Hellbound Season 1Rated ★ 4.5

Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5- My NameRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
MineRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.5
StartupRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5