Series
Ratings
43
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0- Crime SceneRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Endless LoveRated ★ 2.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 4.0
Pure LoveRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0
Vampire IdolRated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
All My Love For YouRated ★ 3.0