Series
Ratings
19- Abnormal SummitRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 0.5- Bridal MaskRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 1.0
Master's SunRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 2.5
BroadchurchRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0