Movies
Ratings
1975- Frankenstein: The Anatomy LessonRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0- Sink & RiseRated ★ 4.0
Chick FightRated ★ 3.5- Good NewsRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 5.0- NonnasRated ★ 1.5
- Love UntangledRated ★ 3.0
- Deep Blue NightRated ★ 4.0
- Our Sweet Days of YouthRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 4.5- AshRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 5.0- The Electric StateRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0- It’s Okay!Rated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.0