Movies
Ratings
332
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
HitchRated ★ 2.5
Batman ReturnsRated ★ 4.0
Whispering CorridorsRated ★ 2.5
Apollo 13Rated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 3.5
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 2.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 2.5
HairsprayRated ★ 3.0
WaterboysRated ★ 4.0
The Foul KingRated ★ 2.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 4.0