Titles you rated

Through the DarknessRated ★ 3.5- TriggerRated ★ 2.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- BargainRated ★ 1.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- The King of PigsRated ★ 3.5
- BloodhoundsRated ★ 3.0
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5- The Glory Part 1Rated ★ 3.0
The Crowned ClownRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0