Titles you rated
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
- ExpatsRated ★ 4.0
- Love in the Big CityRated ★ 3.0
- Mary & GeorgeRated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5- Ed Sheeran: The Sum of It AllRated ★ 3.5
Normal PeopleRated ★ 5.0- The Bear Season 1Rated ★ 5.0
- Living With YourselfRated ★ 4.0
- The DeceivedRated ★ 2.5

Recipe for FarewellRated ★ 3.5- The MuppetsRated ★ 4.5
- UncoupledRated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 2.0
- SmileyRated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 2.5
AnnaRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0