Series
Ratings
61- Earth ArcadeRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0- Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0